Антона Геращенка визнали невинним у незаконному збагаченні

Nikvesti.com

Детективи Національного антикорупційного бюро завершили розслідування щодо Антона Геращенка, народного депутата від «Народного фронту».

Співробітники НАБУ не знайшли порушень закону в ході слідчих дій, ініційованих після журналістського розслідування видання проекту «Наші гроші з Денисом Бігусом».

Журналісти з’ясували, що у 2016 році народний депутат разом з найближчими родичами заселився у квартиру елітного класу, розташованої в центрі столиці. Житлова площа складає сто дев’яносто квадратних метрів. За ріелтерською оцінкою, щомісячна плата за оренду такої квартири становить до трьох тисяч доларів США. Коментуючи питання свого проживання за цією адресою, колишній радник голови МВС заявив, що житлоплощу для нього орендує тесть.

У НАБУ повідомили, що тесть політика заробив певну грошову суму в період з 1991 по 1996 роки, працюю в компанії «Азов-Бюро», потім став одержувачем спадок разом зі своєю дружиною. При цьому відомство не змогло уточнити цю інформацію, через те, що облік за цими видами доходів ведеться з 1998 року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*