Експерт: розпис в ЗАГС не робить з дружини секс-рабиню

carrollwoodlaw.com

У телевізійному ефірі на телеканалі NewsOne юрист Анна Маляр заявила, що укладений шлюб не означає ні для одного з партнерів дозвіл на все життя на статеві стосунки. Так вона прокоментувала прийнятий недавно проект закону, покликаний запобігти насильству в будинку.

За словами юриста-кримінолога, розписка (в ЗАГС) не скасовує того, що кожного разу необхідно запитувати, чи бажає жінка вступити в інтимний зв’язок чи ні.

В ефірі того ж телевізійного ток-шоу прийнятому раніше закону дав оцінку Євген Червоненко, екс-міністр транспорту. Він заявив, що культура нашої країни відрізняється від західної, і закони для її регулювання не потрібні. На думку колишнього міністра, батьки повинні роз’яснювати синам дозволене і недозволене, а все інше Червоненко вважає «гидотою у квадраті».

Роз’яснення Червоненко перервала Маляр, яка запитала у нього, чи слід узаконити насильство, заявивши стосовно колишнього міністра, що вона бачить дієвий «чоловічий шовінізм», і обговорюваний закон був прийнятий для нього.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*