Держстат: в Україні смертність перевищує народжуваність

Gorod.lv

Інформаційне агентство «РБК-Україна», посилаючись на Держслужбу статистики інформує, що на даний момент в Україні показники смертності все ще значно вище рівня народжуваності. Також варто підкреслити, що, відповідно до інформації служби, населення нашої країни становить сорок два мільйони громадян.

Так, видання підкреслює, що станом на 01.12.18. в Україні показники смертності майже в два рази перевищують рівень народжуваності. Зокрема, на сто померлих громадян припадає п’ятдесят вісім новонароджених. На той момент населення України становило понад сорока двох мільйонів. Так тільки вперші 11 місяців минулого року населення країни зменшилося більше, ніж на двісті вісім тисяч громадян.

Необхідно нагадати, що до цього повідомлялося, що в грудні поточного року планується проведення детального перепису населення одного з районів столиці та одного з районів Київської області. Так, подібна процедура дасть змогу обрати найбільш оптимальні методи для проведення перепису населення по всій країні. Також підкреслимо, що перепис всього населення України планується провести вже наступного року.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*