Україна впала в рейтингу інноваційності

Politeka.net

Видання Bloomberg опублікувало рейтинг Innovation Index, який відображає «ТОП» держав у сфері інновацій. За результатами дослідження, в поточному році Україна залишила список перших п’ятдесяти країн світу, які потрапили до рейтингу, втративши сім позицій. Більш негативні показники помічені тільки у Тунісу, який втратив дев’ять позицій.

Як і минулого року, перше місце зайняла Республіка Корея. Після південнокорейської держави друге місце зайняла Федеративна Республіка Німеччина, яка поліпшила свої позиції в сфері освіти та досліджень. На третьому місці розмістилася Фінляндія.

На даний момент Україна знаходиться на 53 місці. Значна кількість балів у втратах нашої країни в міжнародному рейтингу пояснюються невеликим числом компаній, які займаються впровадженням інновацій, і головні представництва яких знаходяться в Україні.

У «ТОП-10», крім Південної Кореї та Німеччини, увійшли Швейцарська Конфедерація, Ізраїль, місто-держава Сінгапур, Швеція, Сполучені Штати Америки, Японія і Французька Республіка.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*