Дипломат України: залізничний вокзал Києва гірший, ніж у найбрудніших країнах світу

Apartila.com

Своє невдоволення неналежним станом українських вокзалів і прилеглих до них територій висловив генеральний консул України в Канаді Андрій Веселовський. Дипломат впевнений, що навіть держави третього світу дбають про зовнішній вигляд своїх залізничних та аеровокзалів набагато краще, ніж Україна. І це – при тому, що вокзал і аеропорт – перше, що бачать іноземці, прибуваючи до нас в країну.

Таку різку заяву дипломат зробив після невдалої спроби подорожі на сумно відомому експресі “Київ – Бориспіль” на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. За словами консула, в неділю, 20 січня, він вирішив скористатися послугами нового швидкісного експреса, щоб дістатися з аеропорту до міста. Покинувши термінал, він відправився в бік експреса, який складався з одного вагончика, проте поїзд рушив, не дочекавшись пасажирів з щойно прибулого рейсу. Як виявилося, наступний експрес повинен був прибути тільки через годину, тому консул вирішив не гаяти часу, а поїхати автобусом, який, до речі, опинився лише на 20 грн дорожче експреса. Однак і тут дипломату було необхідно подолати не одну перешкоду.

Як виявилося, ескалатори переходу вже значний час не працюють, і добиратися з багажем необхідно по сходах. Таким же чином можна було дістатися і до 14 платформи, з якою відходив Експрес. Однак, навіть подолавши з важкими сумками всі сходинки, пасажиру зітхнути з полегшенням би не вдалося. Адже весь подальший маршрут до зупинки транспорту складається з низки сходинок і слизьких, не розчищених від снігу і льоду ділянок.

Окрема проблема – перехідна зона, по якій пасажири, що прибули, прямують до трамвайної зупинки від Привокзальної площі.

«Ніякі Венесуели та Зімбабве не створили такий бруду, побитих залишків асфальту, натовпу продавців колготок, ковбаси й пончиків в темному коридорі, та ще й трьох сходових маршів для пасажирів з речами. Чи варто додавати, що на виході до трамвая не асфальт, а каток?»- розповів у своєму коментарі консул. Він висловив думку, що йому соромно за такий стан речей. Особливо, після того, як він нещодавно відвідав одну бідну країну на Балканах, де, на диво, аеропорт і вокзал були значно краще, ніж в Україні.

Однак “Укрзалізниці” немає діла до такого стану речей, і того, яка особа вони створюють для своєї країни. Адже, за словами Веселовського, на всі зауваження щодо стану прилеглої до вокзалу території. Представники підприємства на всі питання щодо стану прилеглих територій відповідають, що дана територія не потрапляє під їх управління, а отже – вони не зобов’язані піклуватися про її стан і ремонті.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*