Конгрес США в паніці через допуск зятя Трампа до держтаємниць

Ejinsight.com

Журналісти американської телекомпанії NBC з посиланням на власні джерела розповіли, що зять і радник чинного лідера Сполучених Штатів Джаред Кушнер двічі отримував відмову в допуску до державної таємниці, проте в одному з випадків він все ж домігся доступу до секретних відомостей.

Кушнер спочатку отримав відмову на допуск до держтаємниці після перевірки його запиту Федеральним бюро розслідувань, яке доповіло про це в Білий дім. Перевіряльники вказали на закордонні контакти радника та зятя Дональда Трампа. Співробітники відділу безпеки Білого дому, ознайомившись з побоюваннями ФБР, відмовили Кушнеру, однак потім їх керівник скасував цю відмову і дозволив президентському раднику ознайомитися з секретними відомостями.

Також Джаред Кушнер хотів отримати відомості вищої категорії секретності, в які входила інформація, видобута розвідниками Центрального розвідувального управління. Коли він звернувся із запитом до ЦРУ, йому було відмовлено. Крім того, співробітники Центрального розвідувального управління висловили здивування Білому дому, чому Кушнер отримував доступ до інформації навіть менш засекреченої, з огляду на його контакти за кордоном.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*