Європа вимагає нових виборів у Венесуелі

allpravda.info

Представники Франції, ФРН та Іспанії висунули чинному голові Венесуели Ніколас Мадуро ультиматум, згідно з яким, він зобов’язаний у восьмиденний строк прийняти рішення про проведення нового виборчого процесу, в іншому разі зазначені країни визнають спікера венесуельського парламенту Хуана Гуайдо чинним головою країни.

Так, французький президент Макрон в соціальній мережі «Твіттер» підкреслив, що всі венесуельські жителі повинні мати право самостійно та без перешкод вирішувати майбутнє своєї країни. Так, якщо в державі не буде прийнято рішення про початок нових виборів, то Франція змушена буде визнати голову парламенту країни Гуайдо чинним президентом. При цьому, для прийняття даного рішення Мадуро виділяється вісім днів. Крім цього, лідер додав, що Франція весь час контактує з цього приводу з іншими країнами Європи.

Подібну заяву підтримав іспанський прем’єр-міністр Педро Санчес, який підкреслив, що Іспанія хоче, щоб у Венесуелі панувала демократія та проходили чесні вибори. При цьому, Мадуро повинен проголосити нові вибори протягом восьми днів. Якщо ж він цього не зробить, то іспанська влада визнає президентом Венесуели Хуана Гуайдо.

Подібні висловлювання підтримують й в Німеччині. Так, прес-секретар німецького уряду Мартіна Фіц у соціальних мережах інформує, що у Венесуелі протягом восьми днів повинні прийняти рішення про нові вибори, а в іншому випадку, ФРН визнає головою країни Гуайдо.

Також варто зазначити, що 26.01.19. у Радбезі Організації об’єднаних націй проходить екстрена нарада щодо ситуації у Венесуелі. Скликати екстрену нараду запропонували Сполучені Штати, які мають намір закликати Раду безпеки визнати Хуана Гуайдо президентом Венесуели.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*