Експерт пояснила, чому політики йдуть у президенти, знаючи про програш

Ukrainianwall.com

Громадський діяч та власниця кандидатського ступеня в галузі юриспруденції Марина Ставнійчук у своєму виступі на телевізійному каналі «NEWSONE» назвала основні причини того, чому частина політичних діячів України подає свої кандидатури на участь у виборах голови держави, свідомо знаючи про свій програш. Так, експерт обґрунтовує це тим, що таким діями політики мають намір отримати певні привілеї на виборах в Верховну Раду.

До того ж, юрист зазначила, що вже не вперше в країні з’являються вимоги, пов’язані із зміною виборчої системи. Однак очевидним є той факт, що вибори голови держави проходитимуть без будь-яких змін. На даний момент більш гострим є питання про передвиборну систему в ході прийдешніх виборів до парламенту.

Також експерт наголошує, що прийнято вважати пропорційну систему менш корумпованою, ніж мажоритарну, крім того чинні ризики обґрунтовуються типом політичної культури.

Таким чином, на думку Ставнійчук, частина політиків балотуються на пост президента, знаючи про те, що програють, лише для того, щоб закріпити за собою привілеї на виборах в парламент.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*