Партія “УКРОП” проти прокурора Запоріжжя

Dpchas.com.ua

Наприкінці січня відбудуться збори Запорізької міської ради, де депутат Михайло Прасол повідомить про факти протиправної діяльності прокурора Валерія Романова.

Михайло Прасол був неправомірно оголошений в розшук обласною прокуратурою Запоріжжя. Нагадаємо, що він є головою виборчої кампанії кандидата в президенти України Олександра Шевченко. Про це повідомив член фракції УКРОП, правозахисник Ярослав Гришин. Зі слів Гришина можна зробити висновок, що таким способом Романов має намір заборонити діяльність М.Прасола.

Як заявив Грішін, вони з Прасолом давно займаються правозахисною діяльністю в Запоріжжі. Багато громадян міста скаржилися на прокурора Романова. І правозахисники зверталися до нього з депутатськими запитами, але прокурор їх ігнорував. У підсумку вирішив скористатися службовим становищем і оголосив Прасола в розшук. Гришин надав постанову ГУ НП про оголошення в розшук Михайла. Так само він вважає абсурдним оголошення в розшук народного діяча, що веде активну роботу в Запоріжжі.

На засіданні міської ради Прасол надасть всі доводи про некомпетентність роботи Романова. Він заявив, що під час роботи прокурора збільшився відсоток злочинності, в три рази скоротився штат співробітників. Прасол має намір повідомити про це до Генпрокуратури.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*