На керченський сейнер «Норд» не знайшлося покупців

Vybor.news

Як заявили в Нацагентстві з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА), які були отримані в результаті корупційних та інших правопорушень, риболовецький сейнер «Норд» більш не виставляється на торги.

У АРМА відзначили, що врахували підсумки перших і наступних торгів, а також статус судна, тому заплановано передати сейнер освітнім морським навчальним закладам, які зможуть використовувати «Норд» в навчальній або науковій сферах застосування.

Також АРМА припускає російський вплив, який створив негативне інформаційне оточення для торгів, що зменшило вірогідність придбання «Норду».

Нагадаємо, що керченське судно «Норд» було затримано в кінці березня минулого року співробітниками Прикордонної служби, після чого риболовецький траулер був переміщений в Бердянськ, Запорізька область. Екіпаж був затриманий, на початку квітня капітан судовим рішенням був заарештований. Пізніше моряки «Норду» різними групами повернулися в Росію та на територію анексованого півострова. Капітан сейнера Володимир Горбенко, який очікував судового процесу без перебування під вартою, на початку нинішнього року був оголошений зниклим, а пізніше з’явився на території Криму, запевняючи, що перейшов адміністративний кордон законним шляхом. Його заява була спростована в Держприкордонслужбі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*