МЗС України готовий розірвати безвізовий режим

Newsbel.by

Речник зовнішньополітичного відомства України Катерина Зеленко в ході брифінгу в столиці виступила з заявою про те, що міністерство розглядає варіант скасування безвізу з Ізраїлем у тому випадку, якщо права туристів з України й далі будуть порушувати при перетині кордону.

Представник МЗС відзначила, що відомство має намір переглянути питання про умови поїздок українських громадян, при цьому, буде підніматися питання про те, наскільки доцільно збереження безвізового режиму з Ізраїлем.

Всі ці заходи будуть прийняті в тому випадку, якщо влада інших держави й надалі не приділятиме належної уваги боротьбі з нелегальним працевлаштуванням українців та, якщо їх права й далі порушуватимуться. На даний момент такі порушення є систематичними та фіксуються найчастіше при перетині кордону.

Зеленко додала, що у відомстві вважають неприпустимим те, що кожен громадянин нашої країни для влади іноземних держав є потенційним порушником міграційних правил. Такі дії в міністерстві обґрунтовують неготовністю чи небажанням урядів інших країн протидіяти нелегальному працевлаштуванню.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*