Кого з кандидатів у президенти України переслідує поліція

Politeka.net

Журналістське розслідування медіа-проекту «Схеми» з’ясувало, що раніше зроблена головою МВС Арсеном Аваковим заява про слідство стосовно одного з кандидатів в президенти відноситься до Юрія Тимошенка.

Нагадаємо, що раніше Аваков розповів про «одного з кандидатів», який наповнив свою заставну суму для балотування коштами приватних осіб. Міністр повідомив, що ці приватні особи не знали про пожертвування, скоєних нібито від їхнього імені.

Нацполіція пізніше в офіційному порядку повідомила засобам масової інформації, що кримінальне виробництво розпочато для виявлення ймовірного обману виборців. Припускається фіктивне перерахування грошових коштів дванадцятьма громадянами України для «передвиборчої» застави Юрія Тимошенка.

Юрій Тимошенко відреагував на розслідування, і назвав його переслідуванням з політичних мотивів. За його словами, ще в «Народному Фронті», коли дізналися про його балотування на вищу в країні посаду без узгодження з однопартійцями, політика почали «залякувати».

Нагадаємо, що Юрій Тимошенко вважається низкою засобів масової інформації та експертів «технічним кандидатом», який необхідний для участі у виборах для відбирання голосів у лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко — в обох політиків збігаються прізвище та ініціали, що може ввести в оману виборців при ознайомленні з бюлетенем.

Вибори президента заплановані на останній день поточного місяця. У них візьме участь рекордна кількість кандидатів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*