Три народні депутати України побачили контрреволюцію в стінах Верховної Ради

Photo.vesti-ukr.com

Народні депутати Верховної Ради Сергій Лещенко, Мустафа Найєм та Світлана Заліщук повідомили про свій вихід з «Блоку Петра Порошенка», проголосивши при цьому створення нового політичного і громадського руху.

Як роз’яснив журналіст і парламентарій Мустафа Найєм, він вважає «контрреволюцією» події останніх днів, включаючи резонансне журналістське розслідування із викриттям масштабних розкрадань в оборонній сфері та скасування КСУ статті, яка передбачала кримінальну покарання для чиновників за протиправне збагачення.

Сергій Лещенко також пояснив своє рішення залишити лави «Блоку Петра Порошенка» скандальним рішенням судової інстанції, в чому він побачив можливість для корупціонерів продовжувати розграбування українців і держави, не побоюючись покарання. Світлана Заліщук, у свою чергу, різко засудила скандал в оборонній сфері, яку вона назвала «червоною лінією». Коментуючи свій відхід з політсили, вона підкреслила, що мандат нардепа не є «квитком раба».

Новий рух трьох колишніх членів БПП буде називатися «Дій з нами». Ця ініціатива трьох парламентаріїв вже отримала сторінку в соціальній мережі «Фейсбук».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*