Президентські перегони України втратили одного учасника

Betadvisor.com

Львівський міський голова та кандидат на найвищу в країні посаду Андрій Садовий прийняв рішення зняти свою кандидатуру. Як стало відомо з брифінгу, який провів для засобів масової інформації лідер політсили «Самопоміч», вже колишній кандидат в президенти прийняв рішення залишити президентські перегони на користь Анатолія Гриценка.

Своє рішення Садовий пояснив тим, що країна на даний момент має можливість обрати антикорупційну налаштовану голову держави, і продовжує слідувати ідеї «єдиного кандидата» від опозиційних сил, який може здобути перемогу на президентських виборах.

Виборчий штаб Садового, за його визнанням, уважно стежив за соцопитуваннями, які вважаються правдивими, і останні їх підсумки є вирішальними для майбутніх дій.

Раніше колишній голова оборонного відомства та кандидат в президенти Анатолій Гриценко повідомив у своєму записі на «Фейсбук», що настав час об’єднати зусилля, анонсувавши також свою зустріч з Андрієм Садовим.

Нагадаємо, що крайньою датою зняття з виборів є сьоме березня. Вибори призначені на останній день поточного місяця, ставши рекордними за кількістю кандидатів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*