Гриценко відмовився вийти на дебати з Тарутою

Nv.ua

У прес-центрі політичної партії «Основа» інформують, що 01.03.19. в ефірі телевізійного каналу «ЕспресоTV» мали відбутися дебати між претендентами на посаду голови держави Сергієм Тарутою та Андрієм Садовим.

У повідомленні сказано, що Тарута готувався до дискусії з кандидатом Садовим, він ознайомився з його передвиборчою програмою та був готовий до суперечок та консенсусів. Проте, в цю п’ятницю претендент на президентське крісло Садовий виступив із заявою про те, що відмовляється брати участь у виборчому процесі на користь лідера «Громадянської позиції» Гриценка. У зв’язку з цим, глава «Основи» виступив з ініціативою запросити на дебати Гриценка, про що було повідомлено телеканалу.

Пізніше співробітники телеканалу повідомили, що Гриценко не прийняв пропозиції взяти участь у дебатах. При цьому, в штабі Тарути запропонували змінити концепцію програми, щоб не зривати ефір, та замість кандидатів у президенти запросити представників їхніх команд: Андрія Садового та Андрія Ніколаєнка.

Однак на каналі наполягали, що дебати повинні пройти між Садовим та Тарутою. Водночас, лідер «Основи» не вважає за доцільне дискутувати з людиною, яка більше не є претендентом на пост президента.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*