Другий кандидат у президенти України зійшов з дистанції

Artes.su

Цієї суботи 02.03.19 відбувся з’їзд політичної сили «Сила людей». Як зазначається, проходив він у місті Дніпро. На даному з’їзді члени партії прийняли рішення зняти кандидатуру Дмитра Гнапа з виборів голови держави. Таким чином, політсила залишає виборчий процес та відкликає свого кандидата. Сам же Гнап отримує право самостійно відмовитися від участі в президентській гонці.

Поряд з цим, у ході з’їзду партія так й не змогла прийти до консенсусу в питанні про підтримку іншого претендента на президентське крісло. Члени партії запропонували провести переговорний процес з даного питання.

Нагадаємо, що колишній кореспондент Гнап висунув свою кандидатуру на президентські вибори від «Сили людей» ще 20.01.19. Однак, цієї п’ятниці він виступив із заявою, в якій зазначив, що має намір відмовитися від участі в президентських перегонах на користь претендента на президентське крісло та голови «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка.

При цьому, він зазначив, що для того, щоб відмовитися від участі у виборчому процесі, йому необхідний дозвіл партії, від якої він балотувався.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*