«Правий сектор» силою відібрав храм у Московського Патріархату

liganews.net

Як повідомив Інформаційно-просвітницький відділ релігійної організації «УПЦ Московського Патріархату», у селі Гніздичне (Тернопільщина) храм перейшов під контроль новоствореної Православної церкви України із застосуванням сили з боку прихильників останньої.

Місцевий священик від УПЦ МП розповів, що раніше були досягнуті домовленості про почергові служби в будівлі храму, однак третього березня представники ПЦУ порушили печатку на вратах храму та почали церковну службу, відмовивши при цьому своїм опонентам. Після нетривалих переговорів в село прибули представники «Правого сектора», які силою виштовхали парафіян Московського патріархату з церкви.

У повідомленні УПЦ МП зазначається також бездіяльність співробітників правоохоронних структур.

Православна церква України була створена в середині грудня минулого року. Напередодні святкування Різдва у 2019 році в урочистих обставинах представникам ПЦУ від Вселенського патріарха був вручений Томос (церковна грамота) про надання релігійній організації статусу автокефальної.

Згідно з рішенням Верховної Ради, Українська православна церква (МП) повинна перейменуватися таким чином, щоб вказати у своєму найменуванні керівництво з Росії, проте ця релігійна організація на теперішній момент не підкорилася новому закону.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*