Тимошенко виграла суд проти уряду України

Arh-ano.livejournal.com

Прес-служба «Батьківщини» поінформувала, що в понеділок Окружний адміністративний суд розглядав позов лідера партії Юлії Тимошенко проти Кабміну щодо нинішньої ціни на газ.

Як повідомляється, суд задовольнив поданий позов і визнав постанову Кабміну №315, в якому була встановлена ціна в розмірі 6 879 гривень за тисячу кубів, незаконним.

Олексій Кучеренко, який є представником Тимошенко, зазначив, що суд погодився з відсутністю економічного обґрунтування ціни на блакитне паливо, і це говорить про відсутність економічних підстав як для встановлених тарифів, так і подальшого їх збільшення. Крім цього, він припустив, що ціна на газ визначається урядом «зі стелі».

Інший представник Олександр Трохимець зазначив, що пропозиція кандидата на пост президента про зниження ціни на газ є реальністю та має юридичне підтвердження. Дане рішення суду буде підставою для створення юридичної бази, щоб згодом повернути зайві кошти, витрачені через дію постанови.

Трохимець додав, що на цьому вони не зупиняться і будуть вимагати, щоб Нафтогаз повернув народу гроші, сплачені в період дії незаконної постанови.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Оксана Бондар

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*