Арсен Аваков: монополія на застосування сили є тільки у МВС України

На офіційному веб-ресурсі Міністерства МВС було опубліковано заяву від голови відомства. Арсен Аваков в оприлюдненому тексті підкреслив збереження права застосування сили за Нацполіцією.

Міністр особливо виділив у заяві, що жодна інша організація, включаючи Національні дружини, не має права і не буде застосовувати в ситуаціях і інцидентах силу. Для них керівник Міністерства внутрішніх справ залишив право на співпрацю з правоохоронними органами та апеляцію до представників правопорядку.

crisis.in.ua

Коментуючи майбутній виборчий процес, Міністр зазначив, що спроби залучити силу в ході виборів будуть жорстко та рішуче зупинятися. Аваков закликав усіх, хто висловлював свою зацікавленість в чесності та прозорості процесу обрання на вищу в країні посаду, діяти тільки методами, які передбачені чинним законодавством. Нагадавши, що його підлеглі мають у своєму розпорядженні необхідними силами та засобами, Аваков попросив «допомагати, а не заважати».

На початку поточного місяця Міністр внутрішніх справ визнав, що громадська організація С14 взаємодіє зі Службою безпеки України. Таку ситуацію Аваков назвав «незрозумілими процесами».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*