Звільнений росіянин, заарештований в Греції за запитом України

Громадянин Російської Федерації Калінін Євген, який був заарештований на грецькій території місцевими правоохоронцями за запитом правоохоронних структур України, на поточний момент звільнений.

Адвокат Калініна Янніс Рахіотіс у своїй заяві вказав, що його підзахисний здійснював коротку по протяжності ділову поїздку до Греції, і був заарештований двадцять восьмого лютого в аеропорту Афін. Згодом економіст був звільнений рішенням місцевої прокуратури.

asn.in.ua

Юрист Калініна уточнив, що його визволений підзахисний вже вилетів авіарейсом до російської столиці. Відомо також, що перед виходом росіянина з-під варти, свій візит голові грецького Мін’юсту та прокурорам Верховного суду цієї балканської країни завдав Генпрокурор РФ Юрій Чайка. У документі про звільнення стверджувалося, що Калінін був заарештований і відправлений до місць позбавлення волі через помилку, оскільки був відсутній міжнародний ордер на процедуру арешту.

Уточнюється, що Балканський півострів російський економіст залишав разом з дипломатами Росії, які працюють в Греції, а також зі своїми рідними та близькими, які приїхали з метою підтримати його.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*