Венесуела буде жорстко відповідати на кожен акт агресії Америки

Ніколас Мадуро, голова Боліваріанської Республіки Венесуела, заявив, що на кожен акт агресії від Сполучених Штатів до Венесуели послідує відповідна реакція.

Президент Венесуели заявив у своєму профілі у соцмережі «Твіттер» про те, що американська імперія знову не оцінює належним чином рішучість та совість жителів країни. Президент повідомив, що кожного разу, коли Сполучені Штати намагатимуться проявляти агресію на території його держави, вона буде зустрінута відповідною реакцією патріотів, які люблять, а також готові встати на захист своєї держави.

tradernet.kz

Відзначається, що 9 березня у Боліваріанській Республіці Венесуела відбувся великий марш, учасники якого виступали проти імперіалізму. Саме у цей день у столиці Сполучених Штатів був підписаний акт, який свідчив про те, що Венесуела становить загрозу для Америки.

З 21 січня у країні почалися масові протести, учасники яких виступали проти чинного голови держави Ніколаса Мадуро. Відзначається, що після початку протестів, Хуан Гуайдо, спікер Національної асамблеї – парламенту, проголосив себе тимчасовим в.о. президента Венесуели на незаконних підставах. Частина Західних держав на чолі з Америкою офіційно визнали Гуайдо. У свою чергу, Росія, Китай, та інші держави підтримали Ніколаса Мадуро. Повідомляється, що Ніколас Мадуро назвав Хуана Гуайдо – маріонеткою Сполучених Штатів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*