Тіна Кароль стала об’єктом залицянь популярного молдавського співака

Зірка молдавської музичної сцени, який став відомий і за межами своєї країни, співак Дан Балан в черговий раз продемонстрував свої почуття українці Тіні Кароль.

Як і раніше, це сталося в ефірі телевізійного національного співочого конкурсу «Голос країни». Під час попереднього випуску Балан придумав для української співачки прізвисько «Кенгуруша», що стало предметом жвавих обговорень серед шанувальників телевізійного шоу та обох знаменитостей.

Politeka.net

В ході нового випуску передачі від десятого березня новоявлений шанувальник залишив для співачки, яка входить до складу журі, м’яку іграшку кенгуру. Тіна Кароль знайшла її у своєму суддівському кріслі. Після уточнення співачки Балан зізнався, що іграшка була залишена з ним разом з запискою.

Кароль заявила, що своїми залицяннями претендент на її почуття може дискримінувати співачку як суперника по суддівству. Вона зазначила, що допускає, що подобається Балану, однак вважає наявність у нього розрахунку на втрату пильності з боку самої Кароль.

Нагадаємо, що формат «Голос країни» передбачає «відбори наосліп» потенційних переможців конкурсу, в ході яких судді повинні відібрати для себе кращих підопічних і стати їх тренерами. У зв’язку з цим між членами журі існує певна конкуренція за кращих учасників.

Конкурсне телешоу «Голос країни», яке є адаптацією нідерландського The Voice of Holland, транслюється з 2011 року. На даний момент йде дев’ятий сезон конкурсу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*