У смерті Стівена Хокінга винна його медсестра

Колишню медсестру відомого британського астрофізика Стівена Хокінга відсторонили від роботи та висунули звинувачення в «серйозних проступках», пов’язаних з його лікуванням.

Видання Independent повідомляє, що Патриція Доуді знаходиться під слідством після того, як сім’я покійного вченого подала скаргу. Але все ж характер звинувачень поки не відомий, бо Рада з сестринської справи та акушерства прийняла незвичне рішення про заборону публіці та ЗМІ знаходиться на цих слуханнях, де також буде вирішено чи придатна Доуді для продовження своєї діяльності.

Обов’язком 61-річної медсестри Доуді був догляд за професором Хокінгом протягом 15 років, хоча як стало відомо, її усунули в 2016 році, за два роки до його смерті.

У неділю видання «Mail on Sunday» попросило прокоментувати слухання в суді, але доглядальниця відмовилася його обговорювати, сказавши лише, що дана ситуація її засмучує й вона не повинна розмовляти з пресою.

Нагадаємо, що професору Хокінгу поставили діагноз аміотрофічний склероз у 22 роки, й за прогнозами лікарів у нього було лише кілька років життя. Але молодий вчений кинув виклик цим прогнозом, хоча в кінцевому підсумку був прикутий до інвалідного візка та став залежати від цілодобової допомоги.

Відзначимо, що Аукціонний будинок Christie’s виставив 22 лоти особистих речей відомого британського вченого Стівена Хокінга, серед яких інвалідне крісло, наукові роботи та нагороди вченого.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Оксана Бондар

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*