Конфуз Меган Маркл: герцогиня показала голі ноги в пальто

Дружина принца Гаррі, герцога Сассекського – Меган, знову продемонструвала свою особисту перевагу в одязі. На захід, який проходив у рамках Дня Співдружності націй, Маркл прибула на високих підборах, у теплому пальті, але при цьому з голими ногами.

Вже давно відомо про переваги дружини принца Гаррі та її нелюбов до колготок. У понеділок 11 березня, 37-річна герцогиня відвідала світську зустріч, що проходила у столиці Сполученого Королівства – Лондоні. Відзначається, що Маркл прибула на захід у теплому дизайнерському пальті від «Erdem». Навіть попри пізній термін вагітності, герцогиня не відмовилася від туфель на високих підборах від бренду «Aquazzura».

makataka.net

Повідомляється, що погода у Лондоні була похмурою, та досить прохолодною, але Меган Маркл вдягла ні панчіх, ні колготок. Хоча більша частина людей, які прийшли, щоб привітати Сассекських були у пальто, штанах, а жінки одягли теплі колготки. Своїми перевагами в одязі, зокрема нелюбов до колготок або панчіх, Меган Маркл на сьогодні заслужила осуд строгих мешканок Великобританії, які, у свою чергу, закликають дівчину подбати про стан здоров’я, не кажучи вже про естетику. Адже Меган Маркл вагітна, а її термін становить вісім місяців.

У ході даного заходу герцоги Сассекські мали можливість поговорити з представниками канадської громади у Сполученому Королівстві. Зустріч проходила на честь свята Дня Співдружності націй, яке влаштовується на щорічній основі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*