США терміново відкликає своїх дипломатів з Венесуели

Майк Помпео, який обіймає посаду державного секретаря Сполучених Штатів, оголосив про відкликання американською владою своїх дипломатичних працівників з території Венесуели. За повідомленням держсекретаря, дипломатичний корпус північноамериканської держави буде відкликаний з Каракаса практично в повному складі, включаючи їхні сім’ї.

Держсекретар додав, що дипломатична присутність Сполучених Штатів у Каракасі є обмежувачем для американської політики, не пояснивши, в чому саме виражається цей фактор політичного обмеження.

bykvu.com

Нагадаємо, що двосторонні відносини між Вашингтоном і Каракасом істотно загострилися наприкінці минулого місяця, після придушення в Венесуелі виступу частини незадоволених військовослужбовців і наступних масових протестів населення.

Сполучені Штати та низка західних країн визнали лідером латиноамериканської держави найвпливовішого венесуельського опозиціонера Хуана Гуайдо. Китайська Народна Республіка, РФ і деякі інші країни визнають легітимність президентства Ніколаса Мадуро.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*