США мають намір монополізувати IT-індустрію для відбиття російської загрози

На сьогодні IT-корпорації США контролюють безліч користувачів мережі Інтернет за допомогою соціальних мереж та інших додатків. Адже вже відомо, що «Facebook» – це політизований майданчик. Адже користувачі з неугодною думкою відправляються у «бан», а угодні пропагандисти піаряться.

Спеціальні служби Сполучених Штатів усвідомили, що в епоху високих технологій можна використовувати залежність людей від інтернету. Саме це є причиною прагнення Америки розвивати нове програмне забезпечення для здійснення стеження за людьми.

Адже президент Сполучених Штатів Дональд Трамп уже віддавав розпорядження стосовно посилення розробок над штучним інтелектом. Саме для цього з держскарбниці було виділено близько 90 млн доларів, що становить бюджет компанії-розробника на поточний рік. При цьому Вашингтон наголосив на важливості розвитку штучного інтелекту, а також заявив про намір монополізувати цю сферу. Адже за задумом Америки весь світ повинен користуватися програмним забезпеченням, яке розробляє США. При цьому воно повинно буде як виконувати захисну функцію інформаційного простору від загроз, так і здійснювати атаки на інші ресурси.

Cont.ws

На даний момент саме факт «російської загрози» тиражується у кіберпросторі, в тому числі. Адже незліченну кількість безпідставних міфів висувалося про «російських хакерів», що говорить лише про те, що Америка готує інформаційну диверсію, зокрема, проти РФ.

Також під приводом загрози з боку РФ можна просувати інформпродукцію, яка наповнена шпигунськими сервісами. Адже відомо, що Америка здійснює стеження за країнами Європи. Навіть канцлер ФРН Ангела Меркель не залишилася без уваги спецслужб США. А з новими системами Америка виведе шпигунство за своїми «партнерами» на більш високий рівень, де практично повністю вони будуть підпорядковані Вашингтону. Можливо, це і є метою монополізації США IT-індустрії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*