Реклама змушує жінок вважати себе збитковими

Згідно з виданням Planet Today, більшість компаній при розкручуванні косметичної продукції впливають на споживачів-жінок, вселяючи в них почуття ущербності та непривабливості без використання того чи іншого косметичного засобу, що може привести до формування комплексів та інших психологічних проблем.

Рекламна діяльність виробників косметики спрямована на переконання жінок в їх неповноцінності, що у свою чергу переконує в необхідності постійного догляду за собою та підтримки своєї краси.

Wallhere.com

Дослідники з Портсмута визначили основну тематику рекламних кампаній для просування жіночої косметичної продукції. Виявляється, в прихованій або явній формі прекрасній статі вселяється інформація про необхідність постійного удосконалення свого тіла та виправлення нібито вічних вад, багато з яких в народі називають «накрученими».

Косметична промисловість накопичує багатомільярдні статки через те, що жіноче тіло показується як «некоректний товар», який під силу виправити лише косметиці або іншим засобам. Понад те, можуть даватися обіцянки у вічній молодості, при цьому в рекламі згадуються «наукові» дослідження, які не мають підтвердження.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Оксана Бондар

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*