ООН спрогнозувала передчасну смерть мільйонів людей

На сайті Організації Об’єднаних націй розміщені звіти про зміну клімату, згідно з якими сильне потепління в Арктиці та низка інших загроз викличуть мільйони передчасних смертей в Азії, Африці та на Близькому Сході.

Dw.com

Для складання даного звіту були залучені 250 вчених та експертів з 70 країн світу. Відповідно до їхніх прогнозів, в майбутньому людству загрожує зростання великого числа смертей, спровокованих глобальним потеплінням, забрудненням прісної води, появою стійкості бактерій до протимікробних препаратів. Крім цього, великий відсоток ймовірності зниження фертильності чоловіків і жінок, пов’язаних з порушеннями ендокринної системи та розлади розвитку нервової системи у дітей.

Також варто відзначити, що навіть, всупереч досягненню цілей Паризької угоди, зростання середньої температури в Арктиці не зупиниться. За розрахунками до 2050 року температура зросте на 3-5 градусів Цельсія, а до 2080 – на 5-9 градусів. Дана ситуація викличе повне танення льоду в регіоні та збільшення рівня моря. Крім іншого, скоротяться обсяги вічної мерзлоти на 25%, звільняючи мільярди тонн вуглецю. А це спровокує ще більше потепління, та унеможливить обмежити збільшення температури 2 градусами Цельсія, згідно з Паризькою угодою.

Прогнози були зроблені виходячи з викинутих парникових газів і накопичення тепла в океані.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Оксана Бондар

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*