Таємниця Джека-Різника почала прояснюватися

Як мінімум до одного з вбивств, скоєних злочинцем на прізвисько «Джек-Різник» в позаминулому столітті, може бути причетний емігрант з Польщі Арон Космінський.

До таких висновків прийшли дослідники з університету Ліверпуля імені Джона Мурса. Експерти провели дослідження одного з доказів, знайдених на місці злочину. На шалі була знайдена ДНК вбивці та його жертви. Аналіз виявив причетність Космінський до скоєння вбивства.

Як вказали вчені у своїй публікації, збіг профілів при аналізі доказу підвищило ймовірність того, що ця хустка є справжньою річчю з місця злочину.

Zoom.iprima.cz

Нагадаємо, що уродженець Польщі Космінський вже називався «Джеком-Різником» п’ятьма роками раніше. Однак потім причетність іммігранта-перукаря до жорстоких вбивств була поставлена під сумнів.

У другій половині 1880-х років Лондон потрясла серія нападів на городян зі смертельними наслідками. Невстановлений вбивця отримав прізвисько «Джек-Різник» через анонімний лист, який прийшов в британське «Центральне агентство новин». Автор послання взяв на себе відповідальність за злочини. Серійному вбивці інкримінують щонайменше п’ять жертв.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*