Facebook чекає на оголені фото американських та британських користувачів

фото:https://iz.ru

Соціальна мережа Facebook запропонувала своїм американським і британським користувачам надсилати свої оголені фото. Нагадуємо, раніше популярна соціальна мережа вже фігурувала в розслідуванні справи щодо витоку особистих даних користувачів.

Адміністрація Facebook стверджує, що цей процес допоможе користувачам уникнути «порнопомсти».

Головна ідея нововведень полягає у блокуванні відвертих фотознімків ще до того, як вони потраплятимуть до Мережі.
Аналогічна технологія використовується в боротьбі з дитячою порнографією.
Система вже протестована в Австралії. Зараз Facebook активно поширює її на території Канади, Британії та США.

Як працює система?
Якщо ви стурбовані тим, що хтось може опублікувати ваші відверті фотографії на просторах інтернету, необхідно зв’язатися зі співробітниками британської гарячої лінії із допомоги жертвам «порнопомсти». Отримавши посилання, користувач може відправити своє провокаційне фото.

Керівник служби безпеки Facebook Антігона Девіс стверджує, що фотографії будуть надані нечисельній групі аналітиків, які створюватимуть унікальні цифрові відбитки зображень. Код буде зберігатися в базі даних.

Таким чином, при завантаженні в Instagram, Messenger і Facebook зображення, система відразу розпізнає його відбиток і не дозволить опублікувати фотографію.

Чи ефективна система?
Девіс стверджує, що система працює в тому випадку, якщо фотографії повністю ідентичні. Однак зображення можна змінювати.
До того ж, Девіс запевняє, що технологія всебічно поширюється. Гаряча лінія допомоги жертвам «порнопомсти» у Великій Британії у 2015 році надала допомогу 500 постраждалим, у 2017 році кількість звернень зросла до тисячі.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*