Київ буде зеленим і екологічно чистим містом

Прес-служба Європейського банку реконструкції та розвитку повідомляє про те, що столиця України — Київ став 21-м містом у державах, де проводяться операції інвестиційного механізму ЄБРР. Також, Київ став другим за рахунком містом у країні, який приєднався до програми під назвою «Зелені міста». Дану програму реалізує ЄБРР, а її метою є реалізація «зелених» проектів.

Повідомляється, що 15 березня Віталій Кличко, міський голова Києва, а також Сьюзен Горенссон, яка займає пост керівника відділу муніципальної та екологічної інфраструктури ЄБРР, підписали меморандум про взаєморозуміння.

Згідно з цим документом, Києву потрібно розробити план дій «Зелене місто». Даний план повинен стати відповіддю на конкретні наявні потреби в екологічній сфері, а також повинен забезпечити жителям міста більш стійке майбутнє.

Volyn.com.ua

Програма Європейського банку реконструкції та розвитку під назвою «Зелені міста» становить бюджет розміром в 1 млрд євро. Вона створена для міст, які стикаються з серйозними екологічними проблемами, зокрема, необхідність пом’якшення кліматичних змін. В їх число входять ті міста, в яких міська інфраструктура, бувши застарілою, надає негативний вплив на якість життя їх жителів.

На даний момент програма «Зелені міста» охоплює 21 місто. Зазначено, що першим містом України, яке приєдналося до програми, став Львів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*