МОЗ України: як у Міжнародний день Щастя бути щасливим

Fabulabook.com

Уляна Супрун, в.о. міністра охорони здоров’я України, нагадала на своїй сторінці в Facebook про свято – Міжнародний день щастя та дала кілька порад, як бути щасливими.

Крім іншого в публікації згадуються дослідження й спостереження вчених, що присвячені цій темі. Вчені встановили, що відчуття щастя, перш за все, закладено в генах. Але водночас спостерігається залежність щастя від життєвих виборів, які роблять люди. Сприяють жити щасливіше і довше почуття приналежності та допомога іншим людям. Тому вчені радять присвятити себе улюбленій справі та належати до певного кола однодумців або громаді, що дає людині відчуття ідентичності та підтримки.

Також Уляна Супрун запропонувала кілька пунктів, які сприяють відчуттю щастя. Перш за все, необхідно займатися спортом, бо в результаті цього виділяються ендорфіни, серотонін, дофамін і ендоканабіоноіди, які викликають ейфорію та покращують настрій. Перебування на світлі допомагає простимулювати мозок, щоб він запалив «гормон щастя».

Ще одною порадою є турбота про психічне здоров’я, яка передбачає збереження балансу між роботою та особистим життям, і протидія стресу. До того ж Супрун радить більше спілкуватися, бо це зменшує ризик депресивних станів. І останнім з пунктів є дотримання правильного харчування: не переїдати, вживати жирну рибу, горіхи, яйця та багато свіжих овочів.

Fabulabook.com

В кінці публікації Супрун резюмувала, що здоровий спосіб життя не гарантує щастя, а хвороба – почуття нещасливості. Але активне життя, тренування, спілкування, здорове харчування дає контроль над власним життям й адекватні очікування.

Нагадаємо, що Міжнародний день щастя відзначається 20 березня щорічно всіма державами-членами ООН.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Оксана Бондар

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*