Армія України перебудовуватиме свою логістику за стандартами НАТО

Gazeteyolculuk.net

На сторінці в Facebook прес-служба Генерального штабу ЗСУ заявила, що створення центру логістики Командування Сил ЗСУ за стандартами НАТО заплановано на кінець 2020 року.

Як зазначив генерал-майор Іван Гаврилюк, на виконання поставленого завдання зі створення структури логістики Командування Сил ЗСУ відведено час до кінця 2020 року. Крім цього Гаврилюк перерахував напрямки, за якими буде проводитися нова структура.

У напрямку будуть входити: нові органи управління логістичним забезпеченням, розширення можливостей сил і засобів логістичного забезпечення, а також підготовка висококваліфікованих фахівців у галузі військової логістики, створення нормативної бази з урахуванням впровадження стандартів НАТО. Саме на стандартизації НАТО свою увагу акцентував начальник Головного управління логістики.

Gazeteyolculuk.net

Зі слів Гаврилюка стало відомо, що вже на кінець 2020 року планується проведення Командування Сил логістики на штат як єдину військово-організаційну структуру, замість того, щоб повністю виконати вказане завдання оборонної реформи.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*