Українська мова зобов’язана бути краще і престижніше російської мови

akcenty.info

На даний момент все те, що є розвитком української мови, це всього-на-всього імітація.

Українська мова потребує підтримки свого розвитку. З історії можна згадати два яскравих приклади. Першим прикладом послужить чеську мову, в один час він зник і вся Чехія розмовляла німецькою, але патріоти своєї країни зуміли повернути свою рідну мову. Другим чимало яскравим прикладом є іврит. Це може здатися дивним, але євреї всього світу не розмовляли на івриті. Дана мова використовувалася тільки для молитов, Тори та історичного минулого. Але вже сьогодні в Ізраїлі іврит є базовою мовою спілкування.

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що Україна повинна мати свою національну мову. На даний момент питання мови просто використовую для виборчої кампанії, але не з метою надати українській мові належний статус, який він заслуговує в країні.

Крім того, можна згадати успіх русифікації, коли жорстокі заходи створювали мовний спротив, надходив заборона на постановки українського театру українською мовою. Після чого русифікація пройшла успішно.

akcenty.info

Не зважаючи на це, не варто знищувати російську мову на Україні, а необхідно зробити українську мову престижною і цікавим. Адже на даний момент молодь все більше розмовляє українською мовою. А все тому, що українська мова цінується більше ніж російська. Це все відбувається без будь-яких зусиль політиків, а за допомогою музичних творів заслужених артистів України.

Завдяки спільним зусиллям, української мови необхідно надати ще більше престижу і зробити його більш модним і цікавим.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*