Автовбивця Зайцева з новим юристом оскаржили судове рішення

Infofakt.com.ua

Одна з фігурантів аварії в Харкові, при якій загинули шестеро людей, Олена Зайцева разом зі своїм новим адвокатом Юлією Плетньової оскаржила судовий вирок. Дану інформацію розповіла голова одного з харківських районних судів Наталія Бардіна. Вона зазначила, що апеляція надійшла до суду 26.03.19. Тепер справа буде розглядатися в Харківському апеляційному суді.

Юрист Зайцевої підтвердила, що відстоюватиме інтереси підсудної, а також пообіцяла розповісти про подробиці апеляції. До цього інтереси Зайцевої в суді захищали такі юристи, як Юлія Козир, Євген Мельниченко, а також Максим Стець.

Водночас, Мельниченко розповів інформаційному агентству «KHARKIV Today», що йому не відомо про апеляцію, при цьому він додав, що інший юрист Юлія Козир також не має до цього відношення.

Infofakt.com.ua

Нагадаємо, ще 18.10. 2017 за підсумками аварії на одній з харківських трас, учасниками якої були Олена Зайцева та Геннадій Дронов, загинули шестеро громадян, а ще п’ятеро – постраждали. Сторона обвинувачення вимагала позбавити учасників ДТП волі на десять років. В ході дебатів, постраждалі порахували, що провина обох учасників доведена. Дронов, на відміну від Зайцевої, свою провину не визнав, проте суд постановив про позбавлення учасників аварії свободи на 10 років.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*