Новий смартфон Xiaomi “Redmi Note 7 Pro” не потрапить на український ринок

Itc.ua

Новий смартфон від компанії з Китаю «Xiaomi», який отримав назву «Redmi Note 7 Pro», буде доступен до продажу лише в таких країнах як Китай та Індія. Якщо ж наші земляки виявлять бажання придбати дану версію телефону, то здійснити замовлення вони зможуть лише в китайських магазинах.

Представник китайської компанії з жалем повідомив, що новий смартфон не буде доступний для продажу в Україні, оскільки у нього відсутня офіційна міжнародна версія для інших країн. Винятком стане лише сам Китай, а також Індія. Водночас, варто зазначити, що у смартфона існують аналоги, які без проблем можна придбати в магазинах України.

Так, наприклад, в нашій країні можна купити ще одну з новинок компанії – «Xiaomi Mi Play». Відзначається, що даний телефон оснащений оперативною пам’яттю в 4 гігабайти, а також має флеш-пам’ять в 64 ГБ.

Itc.ua

До продажу смартфон буде доступний вже в наступному місяці, його вартість сягатиме 4 тисячі 699 гривень. Також підкреслимо, що українці можуть купити телефон у двох кольорах: в чорному та в синьому градієнті.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*