Перевозити домашніх улюбленців з України в ЄС стане простіше

Appaws.com.au

Державна прикордонна служба України повідомляє про те, що на сайті Верховної Ради зареєстровано проект закону про запуск Єдиного державного реєстру домашніх та диких тварин, який може вирішити багато проблем тваринництва.

Як зазначається, наявність даного Реєстру сприятиме спрощенню контролю переміщення тварин, а також здійсненню ветеринарно-санітарних заходів. На думку контролерів, створення реєстру полегшить боротьбу зі спільними для тварин та людини захворюваннями, зокрема, на сказ.

Якщо Реєстр на території держави буде працювати, тоді буде можливим здійснення пошуку власників загублених, кинутих кішок та собак. Оскільки кожній тварині буде привласнений свій ідентифікаційний номер. Також, буде вирішена проблема наявності у країні великої кількості бездомних тварин.

Держприкордонслужба відзначає, що провідні міжнародні організації міжурядового рівня «Всесвітня організація охорони здоров’я тварин», а також неурядові – «Всесвітнє товариство захисту тварин», виділяють певні складові, які необхідні для комплексного розв’язання питання регулювання кількості тварин, що не мають будинку. Серед таких складових — ідентифікація та реєстрація домашніх тварин, а також виховання відповідального власника домашньої тварини.

Appaws.com.au

Повідомляється, що Єдина база даних диких та домашніх тварин посприяє спрощенню процедури перевезення домашніх вихованців у держави-члени Євросоюзу. Оскільки вимогами ЄС передбачається ідентифікація тварин стандартизованими електронними чіпами в обов’язковому порядку.

Нагадаємо, що до цього Реєстру повинні потрапити ті домашні та дикі тварини, які мають паспорта. А для реєстрації та ідентифікації тварин буде створено спеціальну установу — Адміністратор Єдиного держреєстру тварин.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*