Вчені розробляють алкоголь, який не викликає похмілля

Glcstudentproperties.com

Професор одного з лондонських коледжів, та науковий співробітник Хаммерсмитської лікарні Девід Натт розповів про розробки вченими алкоголю, який би не викликав похмілля. На даний момент, дослідники працюють над смаковими якостями алкогольного напою, а сам він буде доступний до продажу протягом п’яти років.

Професор винайшов синтетичний спирт «Alcarelle», який вводить людину в стан сп’яніння, однак при цьому не призводить до інтоксикації. На даний момент, формула допрацьовується, з метою ліквідації неприємного присмаку.

Підкреслимо, що професор винайшов такий спирт ще в 1983 році, коли вивчав вплив спиртних напоїв на рецептори ГАМК. Дане дослідження він проводив для лікування захворювань центральної нервової системи. Оскільки синтетичний спирт буде розцінюватися як добавка або ж інгредієнт, він не підлягає клінічним дослідженням, в замін їм проводитиметься тестування на безпеку. Водночас, «Alcarelle» ще не проходив цю перевірку, тому спробувати його можна лише в лабораторії.

Glcstudentproperties.com

Для того, щоб відповідні органи допустили до виробництва даний продукт, вченому слід запропонувати їм до дегустації вже готовий напій. Так, Натт залучив до розробки напою вчених-дієтологів. Сама процедура створення нового напою триває зазвичай близько 3-х років, однак, оскільки синтетичний спирт – унікальний продукт, то на нього може піти більше часу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*