Прихильники теорії плоскої Землі відправляться в експедицію шукати край

Acrediteounao.com

Міжнародна конференція під назвою «Плоска Земля» (FEIC) заявила на офіційному сайті про підготовку експедиції в Антарктику. Метою подорожі висувається – підтвердження ідеї стосовно того, що Земля є плоским диском. Даний диск оточений по краях крижаною стіною, яка не дає виливатися океанам у космос.

Представники теорії плоскої Землі заявляють про те, що знімки, на яких видно викривлену лінію горизонту, є підробкою. А фотографії круглої планети Земля, які зроблені з космосу – сфабриковані, як результат глобальної змови. Дана змова, на їхню думку, ініційована урядами держав світу, а також космічними агентствами. Саме такі твердження можна зустріти на сайті «Товариства плоскої Землі» (FES), яка є, імовірно, найстаршою офіційною організацією даної галузі.

На сайті “Товариства плоскої Землі” опубліковані діаграми, на яких наша планета представляється у формі диска. Відзначається, що Північний полюс є серединою диска, а край – це стіна з льоду, яка утримує океани всередині. Дана крижана стіна повинна стати кінцевим пунктом експедиції FEIC.

Acrediteounao.com

Відзначається, що першими доказами, які підтверджують сферичність Землі були отримані ще вченими Стародавньої Греції, близько 2 тис років тому. Також, гравітація, яка утримує на нашій планеті всі предмети, може існувати лише у сферичному світі. Сучасні технології навігації, зокрема GPS, можуть функціонувати лише завдяки сферичній формі нашої планети. Чи будуть прихильники теорії плоскої Землі використовувати навігаційні системи у процесі їх експедиції – не уточнюється.

Інтернет-видання зазначає, що дати експедиції, а також її деталі поки не обумовлюються.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*