В уряді України заявили, що «промисловий безвіз» з ЄС можливий у 2020 році

bykvu.com

Іванна Климпуш-Цинцадзе, віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, заявила про те, що підписання “промислового безвізу” (Угода АСАА) стане можливим у наступному році.

Віце-прем’єр сподівається на те, що проект закону про ринковий нагляд, який був зареєстрований у Верховній Раді України 25 березня, парламентарі приймуть у наступному місяці. Подальшим етапом буде прийняття рішення Європейським Союзом про оцінну місію. Це наблизить нашу державу до підписання у наступному році Угоди про відповідність та прийнятність промислової продукції.

Віце-прем’єр висловила свій жаль з приводу провалу голосування у парламенті законопроекту кілька тижнів тому. Даний проект закону стосувався адаптації національної нормативно-правової бази, в області техрегламентів, а також оцінки відповідності законодавству ЄС. Іванна Климпуш-Цинцадзе сподівається, що активне залучення Міністерства економрозвитку та торгівлі буде сприяти прискоренню підготовки до укладення Угоди АСАА.

bykvu.com

Нагадаємо, що у парламенті України від 25 березня був зареєстрований проект закону, який необхідно прийняти в обов’язковому порядку, оскільки він є умовою Євросоюзу для старту процедури оцінки готовності нашої держави до укладення Угоди АСАА.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*