На Карибах засудили блокаду Куби

reaction.life

Представники держав, які є членами Асоціації карибських країн, висловилися проти ембарго торгового та економічного характеру відносно Куби з боку Сполучених Штатів Америки.

Також осуду піддався «закон Хелмса – Бертона», прийнятий в 1996 році. Цей закон дозволив Сполученим Штатом судитися із закордонними компаніями, які займалися бізнесом в цій країні та одночасно інвестували в Кубу.

Саміт Асоціації карибських країн проходив в місті Манагуа, який є столицею Нікарагуа. Його учасники засудили застосування сили для вирішення різних конфліктів, а також іноземне втручання в політику тих чи інших держав. Підкреслювалося, що Карибський басейн і латиноамериканський регіон є «зоною миру».

reaction.life

Нагадаємо, що Сполучені Штати розірвали дипломатичні спілкування з Кубою після встановлення там режиму Фіделя Кастро та початку його прорадянської політики. Пізніше Білий Дім оголосив про ембарго відносно Куби. Пом’якшення цієї політики почалося за президентства Барака Обами, однак його наступник Дональд Трамп зайняв відносно Куби більш жорстку позицію.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*