Британії пообіцяли торговельну угоду після Brexit

eurasia.expert

Білий дім має намір укласти угоду про торгівлю зі Сполученим Королівством після того, як острівна держава залишить Європейський Союз. Про це повідомив Джон Болтон, який обіймає посаду радника Дональда Трампа.

Як повідомив Болтон, президент Сполучених Штатів бажає укласти двосторонню торговельну угоду з «незалежної» Британією. Нагадавши про результати британського референдуму про вихід з Європейського Союзу, президентський радник підкреслив, що США будуть поруч з жителями Британії та чекати їх.

Нагадаємо, що на референдумі влітку 2016 року піддані Її Величності обрали вихід їхньої країни з ЄС. Результати референдуму викликали серйозну кризу в Сполученому Королівстві та відставку діючого прем’єр-міністра. Згодом дата Brexit неодноразово обговорювалася та переносилася, викликавши гостру полеміку між Лондоном і Брюсселем.

eurasia.expert

На даний момент дата остаточного виходу Великобританії зі складу Євросоюзу в черговий раз піддається перегляду та залишається предметом дискусій. Британські депутати відкинули варіант Brexit, запропонований прем’єр-міністром цієї країни Терезою Мей.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*