Скільки вихідних отримають українці на Великдень

zagrannik.org

Повідомляється, що згідно з календарем у поточному році найдавніше та найважливіше християнське свято Великдень припадає на неділю 28 квітня. Що посприяло тому, що громадяни України отримають тривалі вихідні, які перейдуть у травневі свята.

Великдень, є одним з 12 великих церковних свят. Даний день є символом очищення від гріхів, оновлення. Він святкується на честь Воскресіння Ісуса Христа, що, у свою чергу, є центром всієї біблійної історії та основою всього християнського вчення. День свята знаменує закінчення Великого Посту, який у православних християн розпочався 11 березня.

Примітно, що католицький Великдень святкують також у неділю, але згідно з Юліанським календарем, якого дотримуються католики, у поточному році свято випадає на 21 квітня.

Відповідно до законодавства України, у разі, якщо офіційний святковий день припадає на суботу або неділю, тоді вихідним є і понеділок. Виходячи з цього, у понеділок 29 квітня, жителі України будуть відпочивати.

zagrannik.org

Також, відповідно до графіка перенесення робочих днів 2019 року, який затвердив Кабінет Міністрів, 30 квітня буде вихідним днем. Але даний вівторок потрібно буде відпрацювати 11 травня, у суботу.

Але, згідно з календарем, 1 травня є офіційним святом — Днем праці, саме тому вихідні не закінчаться 30 квітня. Таким чином, у цьому році жителі України будуть відпочивати цілих 5 днів, починаючи з 27 квітня та закінчуючи 1 травня.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*