Бойовики Талібану влаштували атаку кортежу афганського віце-президента

www.ca-irnews.com

Бойовики ісламського руху «Талібан» атакували кортеж першого віце-президента Ісламської Республіки Афганістан Абдул-Рашида Дустума. Атака була здійснена під час того, як перший заступник президента їхав з провінції Балх, яка розташована на півночі країни, у сусідню провінцію Джаузджан, розташованої західніше.

Повідомляється, що перший заступник голови Ісламської Республіки Афганістан не постраждав. Але двоє осіб з-поміж його охоронців – поранені, а 1 – загинув.

На початку березня поточного року керівництво Сполучених Штатів Америки спільно з ватажками ісламського руху “Талібан” склали проект мирної угоди. Згідно з цією угодою буде проведено виведення з Афганістану американських військових.

Нагадаємо, що операція Сполучених Штатів триває ще з 2001 року. На думку керівництва США, саме протистояння ісламському руху «Талібан», який зародився в Афганістані у 1994 році, серед пуштунів, є головним завданням Америки на території Ісламської Республіки Афганістан. Кампанія на землях даної країни є найтривалішим конфліктом військового характеру, в якому колись брали участь Збройні сили Сполучених Штатів Америки.

www.ca-irnews.com

Раніше повідомлялося, що в Афганістані у місті Лашкар Га 23 березня у процесі святкування Дня фермерів, сталося кілька вибухів, внаслідок яких 31 особу було поранено, а 4 – загинули.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*