Уряд України планує ввести страхування від онкозахворювань

adieusovok.com

Уряд планує запровадити систему гарантованого фінансування лікування онкохворих людей, починаючи з 2020 року. Дана пропозиція надійшла сьогодні від прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана на засіданні Кабміну.

На думку голови уряду, необхідно розробити механізми державного страхування, які допоможуть будь-якому українцю, який перебуває в зоні ризику стосовно онкозахворювань, отримати необхідну допомогу на лікування. Також Гройсман додав, що розробку подібної системи страхування варто доручити Національній службі здоров’я.

Крім цього на засіданні в. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун заявила, що вже цього літа українці матимуть можливість пройти безкоштовно скринінгові тести на виявлення онкозахворювань.

adieusovok.com

Згідно з програмою «Безкоштовна діагностика» кожен громадянин України має право звернутися до сімейного лікаря для отримання направлення на безкоштовну діагностику онкозахворювань, а також на проведення додаткових тестів раннього визначення раку.

Відзначимо, в минулому році закладені в бюджет кошти на лікування за кордоном тяжкохворих українців закінчилися вже в серпні.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*