«Велика Сімка» зажадала від Росії повернення українських полонених моряків на Батьківщину

bykvu.com

Військовій силі, яку застосував Кремль проти кораблів Військово-морських сил України та екіпажів, немає виправдання. Таке спільну заяву зробили голови зовнішньополітичних відомств країн, що входять в «Велику сімку».

Міністри закордонних справ G7 закликали Росію повернути додому захоплених в полон моряків та кораблі ВМСУ, та припинити чинити перешкоди проходженню морських суден через Керченську протоку.

Також в спільній заяві дипломатів підкреслюється прихильність підтримці територіальної цілісності нашої країни, та заперечення російських домагань на кримський півострів. Міністри закордонних справ зазначили, що Росію чекає новий пакет санкцій, якщо це буде визнано за необхідне.

Коментуючи термін дії нинішніх обмежувальних заходів економічного характеру відносно РФ, голови МЗС країн-членів G7 заявили, що скасування цих санкцій можливе лише при повному виконанні Кремлем своїх зобов’язань по Мінським угодам.

bykvu.com

Нагадаємо, що 25 грудня минулого року російські прикордонні сили провели захоплення трьох кораблів ВМСУ та екіпажів. В ході інциденту постраждало шість українських моряків. Пізніше полонені були етаповані в Москву, де на судових засіданнях їм інкримінується «порушення» морських кордонів РФ. Західні країни висловили обурення діями Росії та неодноразово вимагали повернення захоплених полонених моряків ВМСУ та кораблів додому.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*