Американські ЗМІ звинувачують Україну у спалаху кору в США

peopleimages.com

Низка американських видань повідомляють про різкий спалах кору, який завезений в США з України у зв’язку з щорічним хасидським паломництвом.

Як інформує «Голос Америки» в низці районів Нью-Йорка оголошено надзвичайний стан через різке збільшення числа заражених небезпечною інфекцією. Підозрюють, що завезена інфекція з України.

Таке ж припущення висуває видання The New York Times. У минулому році святкування єврейського нового року, коли десятки тисяч хасидів приїжджають в місто Умань, де знаходиться могила засновника руху раббі Нахмана з Бреслава, який став популярним місцем паломництва, відбулося на початку вересня. Через кілька тижнів масове захворювання кору почалося в Ізраїлі, в Нью-Йорку ж поширення вірусу зафіксовано в жовтні. Припускають, що вірус був завезений саме паломниками.

Згідно з даними статистики, в США з початку року зареєстровано 465 випадків захворювання кору, з яких 170 припадає на штат Нью-Йорк, де проживає велика кількість ультраортодоксальних євреїв. Відзначається, що це рекордні показники за 28 років.

peopleimages.com

Мер Нью-Йорка Білл де Блазіо вирішив оголосити режим надзвичайного стану і проведення обов’язкової вакцинації. Однак є релігійні лідери, які виступають проти вакцинації. Також в деяких штатах дозволяють батькам відмовлятися від щеплень за релігійними або філософськими переконаннями. Влада вважає, що причиною такої ситуації є поширення неправдивої інформації про шкоду імунізації або неефективності вакцин, хоча згідно з доказами лікарів ефективність становить 97%.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*