Нафтопроводу “Дружба” загрожує повна зупинка транзиту нафти

www.thethirdforce.net

Представники нафтотранспортних компаній таких країн як Білорусь, Україна, Польща та Російська Федерація почали переговорний процес щодо постачання нафти, за допомогою нафтопроводу «Дружба».

Як зазначається, у зустрічі взяли участь голова концерну «Белнафтехім», Андрій Рибаков, представник компанії «Транснафта» з Росії Максим Гришанін, заступник голови Міністерства енергетики Російської Федерації Павло Сорокін, Гендиректор «Гомельтранснафта Дружба» Олег Борисенко, представник компанії «Укртранснафта» Микола Гавриленко та глава компанії «PERN» з Польщі Ігор Василевський.

Підкреслимо, що в цю п’ятницю 26.04.19 Російська Федерація та Республіка Білорусь прийшли до домовленості в переговорному процесі в столиці Білорусі – Мінську. До даної домовленості сторони прийшли через загрозу повної зупинки роботи нафтопроводу «Дружба».

www.thethirdforce.net

До цього повідомлялося, що в Білорусі були припинені постачання нафтопродуктів на українську територію. Причиною стали неякісні постачання нафти з Російської Федерації. Пізніше з’явилися відомості, що та ж нафта низької якості з РФ надходить в європейські країни та в Україну. Також відзначимо, що в цей четвер 25.04.19. експорт білоруських нафтопродуктів в нашу країну частково відновили.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*