У Нацраді передумали застосовувати санкції до телеканалу Садового

liveam.tv

Пройшло більше півроку з того моменту, як Національна рада з питань телебачення та радіомовлення ухвалила рішення щодо телевізійного каналу «24» (ПРАТ «ТРК «Люкс»), головою якого є мер Львова та голова «Самопомочі» Садовий. Зазначимо, що ще влітку минулого року канал звинуватили в порушенні положень рекламного законодавства.

За весь цей період часу члени Національної ради вивчили відео телевізійного каналу, яке викликало багато суперечок, однак єдиного рішення знайдено не було. Так, члени ради Костинський та Фещук наполягали на тому, що каналу слід винести попередження, в той час, як інший член ради Артеменко наполягав, що у відеороликах порушень закону не було. Також було порушено питання про те, що деякі положення закону сформовані нечітко, тому його слід змінити.

Підкреслимо, що питання про зміну закону піднімається вже не вперше. Так, член Нацради Фещук наполягала, що канал використовує підміну понять «реклама» та «спонсорство» за допомогою лазівок в законі. Вона відзначала, що, якщо Нацрада прийме санкції щодо телеканалу, то той має право звернутися до суду, який остаточно вирішить суперечку.

Однак, в ході засідання, яке відбулося у четвер, з’ясувалося, що мовник не став чекати рішення Нацради та звернувся до Асоціації Індустріального Телевізійного Комітету з ініціативою розробки нової версії закону «Про рекламу».

liveam.tv

Крім того, генеральний директор «ТРК Люкс» Андрейко підкреслював, що компанія закону не порушувала. При цьому, моніторинг Національної ради, з якого все й почалося, з’явився в кінці літа минулого року. Після даного моніторингу, телевізійний канал переробив ролики, та тепер вони відповідають всім вимогам.

Таким чином, в регуляторі звернули увагу на аргументи каналу, та члени Нацради прийняли рішення не виносити попередження каналу, а просто взяти його до відома.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*