Зеленський має намір контролювати чиновників за допомогою камер

metateka.com

Виходячи із заяви керівника «SingularityU Kyiv Chapter» та співорганізатора «iForum» Ігоря Новікова стає зрозуміло, що Володимир Зеленський, який здобув перемогу на президентських виборах мріє, щоб влада в державі була підконтрольна народу.

Новіков підкреслив, що Зеленський дійсно вважає, що чиновники повинні бути слугами народу або їх менеджерами. У зв’язку з цим, виникає проблема того, як зробити максимально прозорою підзвітність та діяльність державних службовців. В якості одного з інструментів розв’язання даної проблеми можуть стати камери. Так, Новіков вважає, що нині створено багато технологій, які дозволяють знати державного службовця краще, ніж він сам себе знає. Також він наголосив, що новий обраний голова країни має намір розвивати інновації в державі, які б стимулювали до роботи різні галузі економіки.

metateka.com

Новіков підкреслив, що в Україні немає жодного кандидата, який би розбирався в усіх сферах. Водночас, у кожного з них є своя команда, в обов’язки якої входить створення для кандидата карти знань та можливостей у різноманітних сферах. Він підкреслив, що його дуже потішило те, що Зеленський багато уваги приділяє інноваціям та вже займається пошуком людей, які б могли поділитися знаннями в цій галузі.

Також голова «SingularityU Kyiv Chapter» зазначив, що майбутнє нашої держави залежить від тих інновацій, які впровадить новий президент, а також від виборів у Верховну Раду. Так, він вважає, що якщо протягом наступних п’яти чи десяти років в країні не буде радикальних змін, то вона просто перестане існувати. На даний момент українська економіка дуже застаріла, у зв’язку з цим їй необхідний фундаментальний ремонт.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*